logo Ecometal
log in

Aktualności

Nowość! Urządzenie od oczyszczania stołu wykrawarek laserowych!

Opatentowane urządzenie oczyszczania stołu obróbczego lasera, umożliwia wyeliminowanie zbędnych przestojów wykrawarki laserowej (konieczne dla oczyszczenia przestrzeni obróbczej lub wymiany wsporników) oraz wyeliminowanie braków jakościowych powstałych na skutek nieprawidłowego (wybrzuszenia powodowane zgorzelinami) ułożenia arkusza blachy.

Dowiedz się więcej.

Nowość! MATE ULTRAFORM PBT!

Nasz adapter to prosty i tani sposób na rozszerzenie możliwości posiadanego parku maszynowego! Przedstawiamy innowacyjne urządzenie umożliwiające użytkowanie na prasach krawędziowych narzędzi formujących z wykrawarek! Dowiedz się więcej pobierz ulotkę.

Zobacz wideo.
O szczegóły pytaj naszych Inżynierów Sprzedaży.

Zapraszamy na Sympozjum!

Już 26 września br. w Europejskim Centrum Szkoleniowym MATE odbędzie się sympozjum, będące praktycznym szkoleniem dotyczącym rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu.

Zaproszenie na seminarium Amatex - 20.04.2017 r. - Zabrze

Zapraszamy na praktyczne szkolenie dotyczące rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu. Szkolenie odbędzie się 20.04.2017 w naszej siedzibie w Zabrzu, w Centrum Demonstracyjno-Sprzedażowe HAAS Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego przy ul. 3 Maja 95.

Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej - pobierz ulotkę.

Seminarium AMATEX / 29.11.2016 r. / Solec Kujawski

Zapraszamy na praktyczne szkolenie dotyczące rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu. Szkolenie odbędzie się 29.11.2016 w naszej siedzibie w Solcu Kujawskim, przy ulicy Unii Europejskiej 4. Do zobaczenia!

Pobierz ulotkę

Seminarium AMATEX / 23.06.2016 r. / Warszawa

Zapraszamy na praktyczne szkolenie dotyczące rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu. Szkolenie odbędzie się 23.06.2016 w naszej siedzibie w Warszawie, przy ulicy Kostrzyńskiej 36. Do zobaczenia!

Pobierz ulotkę