logo Ecometal
log in

Aktualności

Zapraszamy na Sympozjum!

Już 26 września br. w Europejskim Centrum Szkoleniowym MATE odbędzie się sympozjum, będące praktycznym szkoleniem dotyczącym rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu.

Zaproszenie na seminarium Amatex - 20.04.2017 r. - Zabrze

Zapraszamy na praktyczne szkolenie dotyczące rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu. Szkolenie odbędzie się 20.04.2017 w naszej siedzibie w Zabrzu, w Centrum Demonstracyjno-Sprzedażowe HAAS Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego przy ul. 3 Maja 95.

Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej - pobierz ulotkę.

Seminarium AMATEX / 29.11.2016 r. / Solec Kujawski

Zapraszamy na praktyczne szkolenie dotyczące rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu. Szkolenie odbędzie się 29.11.2016 w naszej siedzibie w Solcu Kujawskim, przy ulicy Unii Europejskiej 4. Do zobaczenia!

Pobierz ulotkę

Seminarium AMATEX / 23.06.2016 r. / Warszawa

Zapraszamy na praktyczne szkolenie dotyczące rozwiązywania problemów narzędziowych i ich serwisu. Szkolenie odbędzie się 23.06.2016 w naszej siedzibie w Warszawie, przy ulicy Kostrzyńskiej 36. Do zobaczenia!

Pobierz ulotkę

Zestaw do znakowania 5 w 1

Szybka i niezawodna identyfikacja komponentów odgrywa znaczącą rolę w branży produkcyjnej. Procesy wytwarzania bardzo często odbywają się w wielu odrębnych lokalizacjach. Komponenty wymagają oznakowania zanim zostaną przetransportowane w inne miejsca, do kolejnych etapów produkcji i dlatego konieczna jest ich łatwa identyfikacja.

Pobierz ulotkę