logo Ecometal
log in

Rollerball Deburr™

Rollerball Deburr™

Rollerball Deburr™

Narzędzie Mate Rollerball Deburr™ dla pras Thick Turret lub Trumpf

Procesy wykrawania często powodują zadziory (rąbki) na częściach z blachy cienkiej. Są one nieuniknione. Ich usuwanie wymaga dodatkowych operacji usuwania zadziorów, które są wykonywane ręcznie lub wykorzystują wyspecjalizowane wyposażenie. Obecnie firma Mate pomaga wyeliminować te kosztowne operacje dodatkowe za pomocą narzędzia o nazwie Rollerball Deburr™!

Narzędzie Rollerball Deburr™ firmy Mate jest przeznaczone do aplikacji Thick Turret i Trumpf Style. Nowe narzędzie wykorzystuje technologię Rollerball™ firmy Mate przez zastosowanie rozszerzonych możliwości programowania pras, które mogą pracować wzdłuż osi X i osi Y z suwakiem w dół.

Narzędzie Rollerball Deburr™ odsuwa rąbki i tworzy promień zaokrąglenia na boku części. Wykorzystując specjalną kulkę w górnej i dolnej części narzędzia, może być obrobiony każdy możliwy kontur części - nawet niewielkie narożniki. Narzędzie Rollerball Deburr™ firmy Mate może być stosowane dla materiałów o dowolnej grubości ze stali miękkiej, stali nierdzewnej i aluminium. Narzędzie Rollerball Deburr™ sprzedawane jako komplet przychodzi ze wszystkim, co jest potrzebne.