logo Ecometal
log in

Trumpf Style

Trumpf Style

NARZĘDZIA TRUMPF STYLE ZE STALI NARZĘDZIOWEJ M4PM™

Firma Mate od dawna oferuje najbardziej wszechstronny zakres narzędzi dla pras wykrawających Trumpf-style: ekonomiczne, konwencjonalne narzędzia Trumpf-Style, dogodne dla użytkownika narzędzia QuickLock™ z pierścieniem ustawczym z rowkiem klinowym oraz system narzędzi wkładkowych NEXT™ o wysokiej wydajności.

 

NARZĘDZIE NACINAJĄCE LONGLIFE™

System narzędzi nacinających LongLife™ firmy Mate dla pras wykrawających Trumpf Style.

Całkowicie zgodny z OEM, Mate LongLife jest rynkowym systemem narzędzi nacinających wykorzystującym stal narzędziową M4PM™. Stal narzędziowa M4PM zapewnia najwyższą sprawność narzędzia z wyższą odpornością na zużycie i zwiększoną wiązkością, co zapewnia wyższą jakość wykrawanych części oraz dłuższą trwałość narzędzi.

 

NARZĘDZIA TRUMPF STANDARD STYLE - OSZCZĘDNOŚĆ

Narzędzia Trumpf Style dla pras wykrawających Trumpf

Firma Mate zdobyła renomę w całym świecie w zakresie produkcji narzędzi wymiennych o wysokiej jakości przeznaczonych dla pras wykrawających Trumpf. Obejmują one pełny zakres stempli, matryc, ściągaczy, pierścieni ustawczych i wyposażenia dodatkowego Trumpf style – wszystkie te narzędzia charakteryzują się dokładnymi tolerancjami i wykonane są z cenionych stali narzędziowych specjalnie wybieranych ze względu na wydajność i trwałość. Narzędzia nacinające o ulepszonej konstrukcji firmy Mate są wszędzie preferowane przez użytkowników narzędzi Trumpf. Firma Mate oferuje również stemple o większej długości dla pras Trumpf.

 

QuickLock™ - WYGODA

System narzędziowy QuickLock™ firmy Mate

System narzędziowy QuickLock™ firmy Mate przeznaczony dla pras typu Trumpf łączy w sobie oszczędność konwencjonalnych narzędzi Trumpf z wygodą klinowego pierścienia ustawczego. Pierścień ustawczy z rowkiem klinowym zazębia się z klinem ustawczym w stemplu w celu szybkiego ustawienia narzędzia bez uchwytu ustawczego, zapewniając szybsze ustawienia narzędzia oraz maksymalną zdolność produkcyjną maszyny.

 

NEXT™ - WYSOKA SPRAWNOŚĆ

System narzędzi wkładkowych NEXT™ dla pras Trumpf Style

System Narzędzi Wkładkowych NEXT™ obejmuje: Wymienne, odporne na ścieranie wkładki stemplowe. Dostępne są dwie wielkości głowic uchwytowych stempla wkładkowego z elementami do precyzyjnej orientacji. Precyzyjne, szlifowane podkładki regulacyjne, które przywracają wkładkę stempla do pierwotnej długości po usunięciu warstwy materiału 0.118(3.00) podczas ponownego ostrzenia.

Głowice uchwytowe stempla Systemu Narzędzi Wkładkowych NEXT™ są dostępne w dwóch wielkościach, aby przystosować ostrza stempla o wymiarze diagonalnym od 0.030(0.80) do 1.575(40.00) i od 1.576(40.01) do 3.000(76.20). Głowice uchwytowe stempla NEXT™ łączą w sobie funkcje konwencjonalnego chwytu stempla i pierścienia ustawczego w pojedynczym zespole. Integralna konstrukcja ustawcza zapewnia precyzyjną orientację narzędzia i umożliwia szybką i łatwą instalację wkładek, ułatwiając tym samym szybszą wymianę narzędzi.

System Narzędzi Wkładkowych The NEXT™ zapewnia dłuższą trwałość narzędzi. Wkładki stempli maksymalizują przedział czasowy między kolejnymi ostrzeniami. Ponadto System Narzędzi Wkładkowych NEXT™ zawiera podkładkę regulacyjną, która jest instalowana między stemplem i głowicą uchwytową stempla po usunięciu ze stempla warstwy materiału o wielkości 0.118(3.00) podczas jego ostrzenia. To przywraca stempel do jego pierwotnej długości i nie ma potrzeby jego wymiany.

Suma właściwości i korzyści każdego produktu firmy Mate gwarantuje wyższą wydajność w każdej aplikacji wykrawania.