logo Ecometal
log in

Multi Tool PDS

Multi Tool PDS

MTG

System narzędziowy MTG™ firmy Mate dla pras wykrawających typu Strippit.

Co to jest narzędzie Multi Tool?- Jest to narzędzie, które rozszerza zdolność stacji prasy CNC (rewolwerowej lub innej) przez możliwość umieszczenia w określonej stacji maszyny więcej niż jednego zestawu stempla i matrycy. Różni się ono tym od narzędzia klastrowego (grupowego), że tylko jeden stempel uruchamia się podczas cyklu suwaka.

 

XMT

System narzędziowy XMT™ dla pras wykrawających Euromac

System narzędziowy XMT™ firmy Mate jest pierwszym i jedynym w świecie systemem narzędziowym przeznaczonym specjalnie dla pras wykrawających Euromac. Status firmy Mate jako Producenta Urządzenia Oryginalnego dla Euromac sprawia, że narzędzia XMT™ są jedynym sposobem pełnego wykorzystania możliwości głowic stemplowych Multi Tool Euromac XMTE4, XMTE6 i XMTE10.

 

MT

Narzędzia MT™ firmy Mate

Narzędzia MT™ - Firma Mate jest innowatorem w projektowaniu i w produkcji narzędzi Multi Tool dla pras wykrawających CNC. MT™ jest systemem narzędziowym o wysokiej sprawności przeznaczonym do ciągłej eksploatacji w zespołach Multi Tool o wysokiej sprawności.

System Multi Tool jest narzędziem, który rozszerza zdolność każdej stacji prasy CNC (rewolwerowej lub innej) przez możliwość umieszczenia w określonej stacji maszyny więcej niż jednego zestawu stempla i matrycy. Różni się on tym od narzędzia klastrowego (grupowego), że tylko jeden stempel uruchamia się podczas cyklu suwaka.

 


Pobierz ulotkę MT
873 KB